TRADYCYJNIE PIĘKNE

BIESZCZADY

Bieszczady - zachwycają o każdej porze roku. To właśnie tutaj można obcować z przyrodą i naturą jak nigdzie w kraju. Kto raz tu przyjedzie i poczuje ten klimat osobiście - będzie wracał latami. Bieszczady swój urok zawdzięczają wspaniałym pejzażom, niewielkiemu zaludnieniu i pięknym widokom, dostępnym przez 365 dni w roku. W zasadzie każda pora roku niesie tu ze sobą wyjątkowe widoki.
Znanym ośrodkiem turystycznym w Bieszczadach są Ustrzyki Dolne.

Ustrzyki

Ustrzyki Dolne

to bardzo atrakcyjne i malownicze miasteczko, które leży w południowo-wschodniej części Polski, a dokładniej mówiąc w województwie podkarpackim. Jest to idealne miejsce, w którym możesz wypocząć, zrelaksować się, ale także zobaczyć bardzo wiele atrakcji. Miasto największą popularność zyskało dzięki, szeroko rozwiniętej bazie sportów zimowych. To otoczone wzgórzami miasteczko każdego roku odwiedza tysiące turystów, bowiem uchodzi ono za zimową stolicę województwa podkarpackiego!

Gdzie nocować w Ustrzykach Dolnych?

Perła Bieszczadów to elegancki, komfortowy hotel oferujący noclegi na poziomie. Doskonała lokalizacja sprzyja zarówno wypoczynkowi, jak i pracy twórczej. Oferta jest bardzo zróżnicowana i dostosowana do potrzeb różnych osób: do dyspozycji Gości jest również Dom Wczasowy oraz całoroczne domki drewniane.

Atuty

  • Bliskość atrakcyjnych szlaków turystycznych
  • Dostęp do internetu Wi-Fi
  • Komfortowe wyposażenie pokoi
  • Szeroki wybór bazy noclegowej
  • Restauracja
  • Parking monitorowany
  • Możliwość organizacji aktywnego wypoczynku
Bieszczady

Jeśli szukasz tańszej alternatywy, wybierz się do Ośrodka Rajskie.

Ośrodek Rajskie w ofercie posiada 160 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, 4 i więcej osobowych z łazienkami. Ośrodek przyjmuje gości przez cały rok!
Na uwagę zasługuje atrakcyjne położenie w Parku Krajobrazowym Doliny Sanu (który jest częścią Bieszczadzkiego Parku Narodowego). 

© TradycyjniePiekne.pl - poznaj wyjątkowe miejsca w Polsce